Obrane doktorskih radova

U petak 23. studenog 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3.), s početkom u 11.00 sati, Artur GARCIA FUSTER, javno brani doktorski rad pod naslovom Memòria, oralitat i ironia a la narrativa de Jesús Moncada pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Nikola Vuletić, prof. dr. sc. Josep Murgades i izv. prof. dr. sc. Victor Martínez-Gil. Javna obrana će se održati na katalonskom jeziku.

U četvrtak 29. studenog 2018. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV., br. 2, II. kat), s početkom u 11.00 sati, mr. sc. Valentina LASIĆ javno brani doktorski rad pod naslovom Luke na Makarskom primorju 1918. – 2000. g. pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Mateo Bratanić, prof. dr. sc. Mithad Kozličić i dr. sc. Stanislav Piplović, znanstveni suradnik u miru.