Obilježavanje Dana Sveučilišta u Zadru

Bogati program ovogodišnjeg obilježavanja Dana Sveučilišta u Zadru odvijat će se od 18. do 27. ožujka 2024. godine.

Iz programa izdvajamo dodjelu nagrada rektora prof. dr. sc. Josipa Faričića djelatnicima i studentima Sveučilišta u Zadru koja će se održati u petak, 22. ožujka s početkom u 11 sati.

Središnji događaj bit će u ponedjeljak, 25. ožujka. Nakon svete mise u kapeli sv. Dimitrija u 9 sati slijedi svečana sjednica u Svečanoj dvorani Sveučilišta, koja će započeti u 11 sati. Na toj sjednici dodijelit će se počasna zvanja professor emeritus Ingi Tomić-Koludrović, Borisu Dželaliji i Juri Zovku.

Svečani koncert „Sveučilište gradu Zadru na dar" održat će se u kapeli sv. Dimitrija u utorak, 26. ožujka u 19 sati.

Program obilježavanja Dana Sveučilišta u Zadru dostupan je na poveznici PROGRAM.