Natječaj za upis studenata Visoke frankofone škole za administraciju i menadžment

Visoka frankofona škola za administraciju i menadžment (ESFAM) raspisuje natječaj za upis studenata u akademsku godinu 2017. – 2018. Međunarodna institucija visokog ranga, ESFAM, obučava kadar iz područja ekonomije, upravljanja i poduzetništva. U suradnji s drugim uvaženim frankofonim sveučilištima omogućuje diplomiranje na razini Master 2 za sljedeće specijalnosti:

• Savjetovanje i ekspertize za društveno djelovanje /CEAP/ (Sveučilište u Toulouse 1 i IEP Toulouse, Novo bugarsko sveučilište (NUB))
  • Socijalna ekonomija (Sveučilište Lumière Lyon 2)
  • Upravljanje i vođenje poduzeća (Sveučilište u Nantesu)
  • Upravljanje inovacijama (Sveučilište Lumière Lyon 2)
  • Upravljanje javnim ustanovama (Sveučilište u Liègeu):

Upravljanje europskim poslovima

Upravljanje javnim ustanovama

• Upravljanje u turizmu  (Sveučilište Korzika i Sveučilište Cadi Ayyad u Marakešu)
  • Međunarodni prijevoz (Sveučilište Paris 1 Panthéon Sorbonne)

Uvjeti:

• završen četverogodišnji sveučilišni studij (minimum 240 ECTS-a)
  • potvrda o poznavanju francuskog jezika

Detaljnije informacije na :