Natječaj za subvencionirano stanovanje kod privatnog stanodavca u Gospiću

Raspisan je Natječaj za raspodjelu mjesta studentima u redovitom statusu na subvencionirano stanovanje kod privatnog stanodavca u Gospiću za akademsku godinu 2023./2024.
Natječaj se odnosi na studente Sveučilišta u Zadru koji studiraju na Odjelu za nastavničke studije u Gospiću.
Prijave za Natječaj podnose se do 17. listopada 2023. godine.
Prijave se dostavljaju u navedenom roku  isključivo preporučenom poštom.

VAŽNO!
Molimo pažljivo pročitajte i proučite ponuđenu dokumentaciju. Detalji prijave i način slanja dokumentacije opisani su u tekstu natječaja (pročitati tekst natječaja).

Prijava putem mrežne forme  POVEZNICA (obrazac „A“).
Prijava putem mrežne forme je obvezna i preduvjet za sudjelovanje u natječaju.
U prijavi putem POVEZNICE student je dužan popuniti sve podatke u „Obrascu A“ (i u Izjavi koja je sastavni dio „Obrasca A“), ispisati obrazac, potpisati ga i dostaviti s ostalom obveznom  dokumentacijom.

POPIS DOKUMENATA:

1. NATJEČAJ - obavezno pročitati
  2. Pravilnik o uvjetima i načinu ostvarivanja prava studenata u redovitom statusu na subvencionirano stanovanje ( NN 68/2023)
  3. Odluka o iznosu subvencija i kvoti za subvencionirano stanovanje u akademskoj godini 2023./2024.

DOKUMENTACIJA KOJA SE PREUZIMA :
- ZAMOLBA - brucoši
- ZAMOLBA - više godine
- OBRAZAC „B“ – studenti koji prvi put upisuju prvu godinu studija (brucoši)- ovjerava srednjoškolska ustanova
- OBRAZAC „B-2“ – studenti viših godina, ovjerava tajništvo Odjela za nastavničke studije u Gospiću
- Izjava o članovima zajedničkog kućanstva koji nemaju osobni identifikacijski broj (OIB)
- Obrazac privole za obradu osobnih podataka
- Popis dokumentacije koja se dostavlja na Natječaj
- potvrda o upisu na studij u redovitom statusu (brucoši) – preuzeti sa Studomata
- potvrda o studiranju s prijepisom ocijena (više godina)- preuzeti sa Studomata

Pribavljanje potrebnih dokumenata moći će se obavljati putem e-mail-a*, osobnim preuzimanjem u tajništvu Odjela za nastavničke studije u Gospiću te pristupom Studomatu putem AAI računa (elektroničkog identiteta studenta).

(*Ako se dokumentacija pribavlja putem e-maila, student će poslati sa svojim imenom i prezimenom, OIB-om te podacima koji su mu poznati, obrazac B-2 tajništvu Odjela za nastavničke studije u Gospiću sa zamolbom da se obrazac popuni, provjeri - podatke koje je u obrazac upisao osobno student-, te ovjeren s točnim podacima proslijedi e-mailom studentu).

Adresar PJ Ministarstva hrvatskih branitelja
Popis prihvatljive dokumentacije za bodovanje