Natječaj za subvencionirano stanovanje

Raspisan je Natječaj za raspodjelu mjesta studentima u redovitom statusu na subvencionirano stanovanje  u Studentskom domu Sveučilišta u Zadru za akademsku godinu 2023./2024.
Prijave za Natječaj za raspodjelu mjesta studentima u redovitom statusu na subvencionirano stanovanje podnose se do 25. srpnja 2023. godine.

1. NATJEČAJ
2. Pravilnik o uvjetima i načinu ostvarivanja prava studenata u redovitom statusu na subvencionirano stanovanje ( NN 68/2023)

Prijava putem mrežne forme  POVEZNICA.
Prijava putem mrežne forme je obvezna i preduvjet za sudjelovanje u natječaju.
U prijavi putem POVEZNICE student je dužan popuniti sve podatke u „Obrascu A“ (i u Izjavi koja je sastavni dio „Obrasca A“), ispisati obrazac, potpisati ga i dostaviti s ostalom obveznom  dokumentacijom. Prijave se dostavljaju u navedenom roku  isključivo preporučenom poštom.

VAŽNO!
Molimo pažljivo pročitajte i proučite ponuđenu dokumentaciju.
Detalji prijave i način slanja dokumentacije opisani u tekstu natječaja.

Obvezna dokumentacija
1. OBRAZAC „A“- (mrežna prijava putem POVEZNICE)
2. ZAMOLBA-brucoši
3. ZAMOLBA-više godine
4. OBRAZAC „B“ – za studente koji prvi put upisuju prvu godinu studija (BRUCOŠI)- ovjerava srednjoškolska ustanova
5. OBRAZAC „B-1“- studenti koji prvi put upisuju prvu godinu studija ili će drugi  put upisati prvu  godinu
6. OBRAZAC „B-2“ –studenti viših godina
7. OBRAZAC „B-3“ –studenti prve godine diplomskog studija
8. OBRAZAC „B-4“ – studenti druge godine diplomskog studija
   (OBRASCE „B-1“, „B-2“, „B-3“, „B-4“ treba izabrati prema vrsti studija i godini studija)
9. Izjava o članovima zajedničkog kućanstva koji nemaju osobni identifikacijski broj (OIB)
10. Obrazac privole za obradu osobnih podataka
11. Popis dokumentacije koja se dostavlja na Natječaj.

Pribavljanje potrebnih dokumenata moći će se obavljati putem e-mail-a*, osobnim preuzimanjem u Uredu za prijediplomske i diplomske studije (Studentska referada, za dvopredmetne studije) i tajništvima Odjela (za jednopredmetne studije), te pristupom Studomatu putem AAI računa (elektroničkog identiteta studenta), do 25. srpnja 2023. u uredovno vrijeme.

(* Ako se dokumentacija pribavlja putem e-maila, student će poslati, sa svojim imenom i prezimenom, OIB-om te podacima koji su mu poznati, jedan od obrazaca “B1“, „B2“, „B3“  i „B4” Uredu za prijediplomske i diplomske studije (Studentskoj referadi) ili odjelnom tajništvu sa zamolbom da se obrazac popuni, provjeri - podatke koje je u obrazac upisao osobno student-, te ovjeren s točnim podacima proslijedi e-mailom studentu).

Dokumentacija potrebna za jednopredmetne studije moći će se zatražiti u tajništvima Odjela, a za dvopredmetne studije u Uredu za prijediplomske i diplomske studije (Studentska referada) do 25. srpnja 2023. godine.

Adresar PJ Ministarstva hrvatskih branitelja
Popis prihvatljive dokumentacije za bodovanje
Popis deficitarnih zanimanja