Natječaj za 3. forum studenata "Teologija u interdisciplinarnom dijalogu"

Studentski zbor KBF-a Split objavljuje javni natječaj za dodjeljivanje 30 stipendija za studente za sudjelovanje na 3. Forumu studenata Teologija u interdisciplinarnom dijalogu (TID) Društvo-Mediji-Crkva.

Forum TID će se održati u Splitu od 28. rujna do 01. listopada 2017. godine, a tema Foruma je istraživanje uloge, mjesta i utjecaja medija u Crkvi i hrvatskom društvenom kontekstu.

Prijaviti se mogu svi zainteresirani studenti i doktorandi iz raznovrsnih znanstvenih područja (teologija, filozofija, sociologija antropologija, kulturalni studiji…), koji će svojim sudjelovanjem doprinijeti znanstvenom interdisciplinarnom i multidisciplinarnom istraživanju navedene teme. Stipendija podrazumijeva pokrivanje putnih troškova i troškova smještaja za odabrane sudionike Foruma.

Više o natječaju