Nagrade na 22. Danima Ramira i Zorana Bujasa

Na međunarodnom znanstveno-stručnom skupu 22. Dani Ramira i Zorana Bujasa dodijeljene su nagrade hrvatskog psihološkog društva.

Psihologijsku nagradu Zoran Bujas za osobito vrijednu psihologijsku knjigu dobila je prof. dr. sc. Izabela Sorić za knjigu ''Samoregulacija učenja – možemo li naučiti učiti''.

Bujasovu Zlatnu psihologijsku značku za osobito vrijedan diplomski rad dobili su:

Zlatko Bajić za diplomsku radnju Povezanost emocionalne inteligencije i samopoštovanja učenika s emocijama i nasiljem doživljenim u školi  pod mentorstvom prof. dr. sc. Izabele Sorić

Adam Matić za diplomsku radnju Neuronski sustav za koordinaciju vida, pokreta i dodira - analiza robotskog modela baziranog na teoriji kontrole percepcije  pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Pavla Valerjeva.