Mjesec eduroama 2016.

Sveučilišni računski centar (Srce), kao koordinator usluge eduroam, i ove godine organizira Mjesec eduroama 2016. Nizom aktivnosti nastojat će uslugu eduroam još više približiti krajnjim korisnicima – studentima, nastavnicima i istraživačima.

U vremenu od 11. travnja do 11. svibnja mjerit će broj novih korisnika koji su započeli koristiti eduroam na način da su za početnu konfiguraciju svog uređaja iskoristili poseban sustav „eduroam installer“.

U sklopu održavanja spomenutog događanja, osim navedenih aktivnosti, održavat će se radionice o stanju usluge eduroam, namijenjene svima onima koju su zainteresirani za tu uslugu i bit će objavljeni kratki informativni filmovi o raznim aspektima eduroama.

Više o događanju pročitajte ovdje.