Međunarodna studentska konferencija o podvodnoj arheologiji ANNONA 2015.

Pozivamo studente preddiplomskih, diplomskih i doktorskih studija te sve zainteresirane pojedince na sudjelovanje u Međunarodnoj studentskoj konferenciji o podvodnoj arheologiji, koja će se pod nazivom ANNONA 2015. održati na Sveučilištu u Zadru od 13. do 15. studenoga 2015.

Potporu konferenciji pružili su znanstvenici s dugogodišnjim iskustvom u podvodnim arheološkim istraživanjima, dr. sc. Irena Radić Rossi (Sveučilište u Zadru), dr. sc. Giulia Boetto (CNRS – University Aix-Marseille) i dr. sc. Jens Auer (University of Southern Denmark).

Teme ove konferencije su

1. Pomorska  trgovina kroz povijesna razdoblja;
  2. Brodovi i brodski tereti;
  3. Lučke instalacije i
  4. Novi rezultati podvodnih arheoloških istraživanja u svijetu.

Molimo Vas da sažetak izlaganja, dužine od 200 riječi, pošaljete na adresu annona.zadar@gmail.com. Predviđeno trajanje priopćenja je 20 minuta, od čega 5 minuta otpada na raspravu. Radove je moguće prijaviti individualno ili u suautorstvu, pri čemu je potrebno izdvojiti ključne riječi te navesti korištene izvore. Prijavnicu možete preuzeti i ispuniti ovdje.