Ljetna škola "BAL-ADRIA 2022 Summer School on Digital Humanities"

Od 13. do 17. lipnja na Sveučilištu u Zadru održava se ljetna škola BAL-ADRIA 2022 Summer School on Digital Humanities. Ljetna škola Bal-Adria organizirana je zajedničkim radom instituta iSchool, Sveučilišta Linnaeus u Švedskoj i Odjela za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru.

Bal-Adria ljetna škola namijenjena je studentima magistarskih studija, doktorandima, postdoktorandima i znanstvenicima u bilo kojoj disciplini humanističkih i društvenih znanosti, kao i profesionalcima u sektorima kulturne baštine.

Ove godine na ljetnu se školu prijavilo 39 sudionika iz 15 zemalja (Austrija, Danska, Hrvatska, Indija, Indonezija, Iran, Italija, Latvija, Litva, Nizozemska, Pakistan, Portugal, Slovenija, Švedska i Švicarska).

Više o ljetnoj školi kao i o njenom programu možete saznati na službenoj stranici Bal-Adrie 2022.