Košarkaši Sveučilišta u Zadru žele prvi dio sezone završiti s pobjedom

Košarkaši Sveučilišta u Zadru će u VII. kolu Druge muške lige u nedjelju, 17. prosinca 2017. igrati protiv ekipe Adriatic iz Splita. Utakmica će se odigrati u ŠC-u Višnjik u dvorani Krešimir Ćosić (dvorana broj 3) s početkom u 19:30.

To će biti zadnja utakmica u prvom dijelu prvenstva nakon čega slijedi pauza do 3. 2. kada počinje drugi dio prvenstva.

Utakmicu protiv Adriatica iz Splita najavljuje student Odjela za ekonomiju Matej Segarić:

• Cijeli tjedan pripremamo se za utakmicu u nedjelju i lijepo bi bilo da prvi dio sezone završimo s pobjedom. Nakon toga nas čeka duža pauza gdje ćemo se nastojati dobro spremiti za drugi dio sezone. U zadnje vrijeme jako dobro treniramo i nadam se našoj dobroj igri protiv Adriatica. Vjerojatno ćemo igrati bez Nikole Jadrijeva koji se ozlijedio u prošlom kolu u Dubrovniku. Također, pozvao bih sve svoje kolege studente da nas u nedjelju dođu podržati i bodriti jer nam njihova podrška jako puno znači.