Košarkaši krenuli pobjedom u drugi dio sezone

Košarkaši Sveučilišta u Zadru u 8. kolu Druge lige jug kao domaćini su pobijedili ekipu Cetine iz Trilja rezultatom 96 : 85. Iako oslabljeni izostankom nekoliko standardnih igrača koji nisu nastupili zbog ozljeda, košarkaši Sveučilišta u Zadru odigrali su odličnu utakmicu, posebno napadački, zabivši 96 koševa.

Igrači trenera Rajka Vidakovića nakon početnih nekoliko minuta utakmice cijelo su vrijeme bili u vodstvu te su kontrolirali utakmicu. Listu strijelaca predvodili su Purić sa 16, Barbaroša s 15 i Jadrijev s 14 poena.

Nakon osam odigranih kola košarkaši Sveučilišta u Zadru nalaze se na četvrtome mjestu na tablici Druge lige jug.

U sljedećem kolu na rasporedu je gradski derbi u kojem naši košarkaši gostuju kod ekipe Sonik Puntamika.