Konačni rezultati Natječaja za raspodjelu mjesta redovitim studentima za subvencionirano stanovanje

Nakon proteka roka za podnošenje prigovora na privremene rezultate  Natječaja za raspodjelu mjesta redovitim studentima za subvencionirano stanovanje u Studentskom domu Sveučilišta u Zadru, a nakon što je Povjerenstvo za rješavanje prigovora riješilo pristigle prigovore, utvrđuju se konačne rang liste.

Studenti koji su ostvarili pravo na smještaj u Studentskom domu Zadar  raspoređeni su u dom koji se nalazi na adresi dr. Franje Tuđmana 24d (stari dom), a studenti koji su raspoređeni u Studentski dom Zadar 2 raspoređeni su u dom koji se nalazi na adresi Put Stanova 1A (novi dom).

Konačni rezultati

VAŽNO!
Studenti koji su ostvarili pravo na smještaj u studentskom domu prema natječaju potrebne informacije mogu pogledati ovdje.