Javno predavanje ''E-učenje povećava kvalitetu studija i studentskog znanja (Kako izraditi dobar i koristan e-predmet)''

U četvrtak, 8. svibnja u 12 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, II kat) prof. dr. sc. Mirza Žižak, dr. med., održat će javno predavanje ''E-učenje povećava kvalitetu studija i studentskog znanja (Kako izraditi dobar i koristan e-predmet)''.

Prof. dr. sc. Mirza Žižak s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu informacijsko-komunikacijske tehnologije u nastavi primjenjuje već preko deset godina, a 2012. godine dobio je prvu nagradu na natječaju za najbolji e-kolegij Sveučilišta u Zagrebu.

Kratak životopis predavača možete pronaći ovdje.