Javne obrane doktorskog rada

Javna obrana doktorskog rada Siniše MATIĆA, prof., pod naslovom Primjena dijagrama u klasičnoj i nekim trovrijednosnim logikama, a koja je odgođena zbog bolesti članice stručnog povjerenstva,  održat će se u ponedjeljak, 19. svibnja 2014. u 12.00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Berislav Žarnić, doc. dr. sc. Slavko Brkić i izv. prof. dr. sc. Majda Trobok.

U srijedu 21. svibnja 2014. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 12.00 sati, Iva ČULINA, dipl. nov., javno brani doktorski rad pod naslovom Stereotipi i imidž Hrvata u Austriji iz perspektive austrijske javnosti i tiska: uzroci nastanka i posljedice pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Ivan Čizmić, znanstvenik emeritus, doc. dr. sc. Božo Skoko i prof. dr. sc. Vjeran Katunarić.