Istočni Jadran u transformaciji: Od periferije Carstva do "Nove" države Eastern Adriatic in Transformation: From Periphery of the Empire to the Creation of the New State

Istočni Jadran u transformaciji: Od periferije Carstva do "Nove" države  Eastern Adriatic in Transformation: From Periphery of the Empire to the Creation of the New State

U petak, 20. travnja 2018., na Sveučilištu u Zadru održava se međunarodna znanstvena konferencija Istočni Jadran u transformaciji: Od periferije Carstva do "Nove" države (Eastern Adriatic in Transformation: From Periphery of the Empire to the Creation of the New State). Konferenciju organizira Odjel za povijest Sveučilišta u Zadru u sklopu aktivnosti na znanstveno-istraživačkom projektu Raspad Habsburške Monarhije i transformacije na istočnojadranskom prostoru (1917. – 1923.) koji financira Hrvatska zaklada za znanost.

Više informacija o konferenciji možete ovdje