Humanitarna akcija studenata 4. godine Novinarstva i odnosa s javnostima

Šestu godinu zaredom studenti Odjela za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru organiziraju projekt Ritam kulturizma koji se ove godine održao od 13. do 15. svibnja 2015. na temu Lajkam Zadar.

U sklopu projekta organizirana je humanitarna akcija gdje su se od prodaje logo majica i karata za a cappella večer u sv. Donatu skupljali novci za socijalnu samoposlugu sv. Frane. Tim povodom uručene su potrebne stvari i namirnice koje su se kupile od prikupljenih sredstava.

Inicijativu za otvorenje prve zadarske socijalne samoposluge pokrenuo je bračni par Igor i Tanja Blaslov, a sama ideja o otvorenju otvorila im je sva vrata na koja su pokucali i objeručke prihvaćena od nadležnih institucija i građana koji nastoje pomoći u punjenju polica samoposluge.

Nositelji ove hvalevrijedne akcije Ivana Matešić, Lucija Zorić, Nevia Dadić, Ana  Šarić, Filip Panza, Sara Vargović, Ivana Sajko i Anamaria Galović pokazali su da nije važno koliko se daje nego da se daje od srca, a svaka pomoć potrebitima je dobrodošla.