Godišnja skupština Hrvatskog geografskog društva – Zadar i predavanje prof. dr. sc. Sanje Faivre

Godišnja skupština Hrvatskog geografskog društva – Zadar održati će se u ponedjeljak, 23. ožujka u 17:00 sati u multimedijalnoj dvorani Sveučilišta u Zadru. Na skupštini će biti uručena godišnja nagrada Federik Grisogono u tri kategorije. Za iznimne rezultate tijekom studiranja u akademskoj godini 2013./2014. nagrade će dobiti najuspješniji studenti Odjela za geografiju Sveučilišta u Zadru (Mateo Milić, Dorjan Lecki, Mirko Barada, Branko Bradaš, Šime Mračić, Ivan Marić, Matea Jurica i Marin Sabolović), nagradu za promicanje geografske struke i znanosti u Zadarskoj županiji Renata Šimunov, prof., iz osnovne škole Petra Preradovića u Zadru, a nagradu za znanost prof. dr. sc. Sanja Faivre s Geografskog odsjeka PMF-a Sveučilišta u Zagrebu.

Nakon skupštine uslijedit će predavanje prof. dr. sc. Sanje Faivre Kasno-holocenske promjene morske razine i 14C rezervoar efekt duž istočne obale Jadrana.

Više informacija o skupštini i predavanju nalazi se ovdje.