Generalna skupština UNIADRION-a na Sveučilištu u Zadru

UNIADRION-om, mrežom sveučilišta i istraživačkih centara s jadransko-jonskog područja, ove godine predsjedava  Sveučilište u Zadru. Stoga će 5. i 6. svibnja 2016. Zadarsko sveučilište biti mjesto održavanje Generalne skupštine UNIADRION-a na kojoj će sudjelovati predstavnici 21 sveučilišta iz Italije, Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Albanije i Grčke, zatim predstavnici Ministarstva vanjskih i europskih poslova RH, Jadransko-jonske inicijative, Agencija za mobilnost i programe EU, Zadarske županije i Grada Zadra.

Uz Skupštinu, u suorganizaciji s Ministarstvom vanjskih i europskih poslova RH i Stalnog tajništva Jadransko-jonske inicijative, održat će se i okrugli stol na temu “Inter-university Cooperation – Connecting High Education and labour Market”.

Više o najavljenim događajima pogledajte ovdje.