Fotogalerija promocije magistara različitih struka, održane u subotu, 4. lipnja 2016.

Zaslužena diploma magistra struke uručena je sedamdeset i osmorici kandidata na svečanoj promociji magistara različitih struka Sveučilišta u Zadru, održanoj u Svečanoj dvorani Sveučilišta u subotu, 4. lipnja 2016. u 11.00 sati.

Promociji su nazočile rektorica prof. dr. sc. Dijana Vican, prorektorica za studije i studente izv. prof. dr. sc. Nedjeljka Balić-Nižić i kao promotorica doc. dr. sc. Anita Pavić Pintarić s Odjela za germanistiku.

Dio atmosfere s promocije magistara različitih struke Sveučilišta u Zadru možete pogledati u fotogaleriji.