Festival znanosti 2023.

Poštovane, Poštovani,

pred nama je Festival znanosti. Glavna tema ovogodišnjeg festivala je PRIRODA I DRUŠTVO.

Festival će se održati u razdoblju od 24. do 29. travnja 2023.

Aktivnosti možete prijaviti putem web obrasca PRIJAVE

Rok za prijavu aktivnosti je 7. ožujka 2023.

Kao i prethodnih godina, način sudjelovanja na Festivalu može biti različit: predavanja, radionice, demonstracije, druženja s djecom i odraslima, prezentacije, predstave i izložbe. Mjesto realizacije aktivnosti može biti na Sveučilištu, a još je poželjnije izvan Sveučilišta na raznim lokacijama po gradu Zadru, okolici grada te susjednim gradovima i županijama radi uključivanja šire javnosti. Svaki predavač/voditelj radionice trebao bi dati i kratki sažetak predavanja/radionice (preporučeno četvrtina kartice do maksimalno 1000 znakova) i svoj životopis (preporučeno četvrtina kartice do maksimalno 1000 znakova). Ove informacije uvrstit će se u službeni program Festivala.

Veselimo se Vašem sudjelovanju!