Festival znanosti 2015.

Od 20. do 25. travnja održava se 13. Festival znanosti. Tema ovogodišnjeg festivala je Sunce. Sveučilište u Zadru se zajedno sa svojim partnerima i ovu godinu uključilo u organizaciju ove manifestacije kojoj je cilj približiti znanost široj javnosti, odnosno informirati javnost o aktivnostima i rezultatima u području znanosti, poboljšati javnu percepciju znanstvenika, te motivirati mlade ljude za istraživanje i stjecanje novih znanja. Događanja u Zadru počinju u ponedjeljak, 20. travnja u 9 sati na Novom kampusu  (predavaonica 33) gdje će radionicu na temu Sunčev sustav održati doc. dr. sc. Nina Lončar,  doc. dr. sc. Ana Pejdo i studenti treće godine Odjela za geografiju Sveučilišta u Zadru, Mirjana Mišulić i Slobodanka Erdelez, Dječji vrtić Sunce.

Više informacija o festivalu možete pogledati ovdje.

Program festivala možete pogledati ovdje.