EU-CONEXUS Info dan za studente Sveučilišta u Zadru

Pozivamo sve studente na EU-CONEXUS Info dan koji će se održati 16. svibnja 2023. u dvorani 143 (4. kat, Stari kampus, Obala kralja Petra Krešimira IV. 2) s početkom u 14 sati.

Europsko Sveučilište za pametno i održivo upravljanje urbanim obalnim prostorima (EU-CONEXUS) je transnacionalna visokoobrazovna i znanstveno-istraživačka institucija koja proučava pametno i održivo upravljanje urbanim obalnim prostorima s globalnog stajališta.

EU-CONEXUS je jedan od 17 projekata “Europska sveučilišta” koje je Europska komisija među 54 prijave izabrala za financiranje.

EU-CONEXUS partnerske institucije dolaze iz Francuske, Grčke, Španjolske,  Rumunjske, Litve, Njemačke, Irske, Cipra i Hrvatske.

Želiš li saznati što ti pruža EU-CONEXUS kao studentu? Znaš li da studiranjem na Sveučilištu u Zadru možeš postati student devet EU Sveučilišta? Zašto odabrati EU-CONEXUS?

Dođi na Info Dan i saznaj odgovore na ta i brojna druga pitanja uz prigodni domjenak i poklone.

Više o programu