Doktorandi i predavači sa Sveučilišta u Zadru na drugoj doktorskoj školi EU-CONEXUS-a

Nakon iznimno uspješne Prve EU-CONEXUS ljetne škole koja je u srpnju 2021. održana na Sveučilištu u Zadru, a kroz koju je naše Sveučilište postavilo iznimno visoke standarde organizacije, ove se godine Druga EU-CONEXUS ljetna škola na temu otvorene znanosti održava na partnerskom Katoličkom sveučilištu u Valenciji, Španjolska.

U tjednu od 18. do 22. srpnja 2022. kroz program koji će naglasiti važnost otvorene znanosti i njezine globalne prednosti doktorandi iz različitih istraživačkih područja sa svih partnerskih Sveučilišta će surađivati i umrežavati se tijekom praktičnih sesija o pisanju istraživačkih prijedloga i objavljivanju istraživačkih rezultata. Doktorski studenti iz Hrvatske, Francuske, Španjolske, Litve, Rumunjske, Grčke, Njemačke, Irske i Cipra slušat će predavače iz različitih zemalja. I ove godine kao pozvani predavači sudjeluju znanstvenici sa Sveučilišta u Zadru, kao i iznimno cijenjena hrvatska znanstvenica dr. sc. Danica Ramljak.

Program Ljetne škole nalazi se u priloženom dokumentu.