Dan otvorenih vrata Odjela za ekonomiju Sveučilišta u Zadru

Poslušajte uspješne priče i pridružite nam se!

Odjel za ekonomiju započeo je s radom akademske 2005./2006. godine. Odjel  ustrojava i izvodi prijediplomski i diplomski studij Menadžmenta.

Ovim putem pozivaju se maturanti i ostala zainteresirana javnost da nam se pridruže u Danu otvorenih vrata Odjela za Ekonomiju Sveučilišta u Zadru koji će se održati u utorak 30. 1. 2024. na Odjelu za ekonomiju (Splitska 1) od 10:00 do 16:00 sati.

U navedenom vremenu posjetite naš Odjel gdje ćete uspomoć naših asistenata doznati sve važne informacije o pojedinim studijskim programima i uvjetima upisa, dok će Vas naši studenti informirati o tome kako je studirati na Odjelu za ekonomiju.

Stojimo Vam na raspolaganju da bismo odgovorili na Vaše upite o uvjetima upisa te ostalim informacijama važnim za Vaše buduće studiranje.

Za Vas smo priredili i okrugli stol s bivšim studentima na temu: Zašto studirati na Odjelu za ekonomiju? koji će govoriti o tome kako im je stečeno znanje na studiju koristilo za obavljanje njihova sadašnjeg posla.

Okrugli stol će započeti u 10:00 sati (dv. br. 8).

Sudionici:

• Jurica Bosna, pročelnik Odjela za ekonomiju
  • Ive Botunac, Direktor istraživanja i razvoja, ALFATECH Group d.o.o.
  • Ante Miletić, Direktor turističke zajednice Ražanac
  • Franka Gospić, Specijalist za upravljanje programom vjernosti, OTP banka