College2Business konferencija

College2Business konferencija održat će se 17. ožujka u dvorani 117 na Novom kampusu Sveučilišta u Zadru s početkom u 11 sati. Neki od predavača su Martina Knežević, voditeljica marketinga tvrtke Turisthotel d.d., Muamer Mujević, kreativni direktor agencije Iconis, i Fran Mikulčić, ekspert na području organizacijskog dizajna i ljudske učinkovitosti. Prijave su otvorene i odvijaju se putem linka http://bit.ly/2mqguT1.

Iz godine u godinu povećava se broj mladih koji u potrazi za poslom odlaze izvan Hrvatske. Ipak, jedan dio studenata želi uspjeti u Hrvatskoj. Iz tog razloga, u organizaciji studentske udruge Somnium i Studentskog zbora Sveučilišta u Zadru, pokrenuta je College2Business konferencija s vizijom „Naš je san živjeti i uspjeti u Hrvatskoj!”. College2Business konferencija jest kombinacija inspirativnih govora, radionica i predavanja mladih ljudi koji su svoje karijere izgradili u Hrvatskoj.

Nakon Zadra College2Business konferencija održat će se i u ostalim hrvatskim gradovima, Puli, Rijeci, Splitu, Zagrebu, Varaždinu i Osijeku.