Obrane sinopsisa disertacija

U utorak 30. studenoga 2021. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Marina BUJAS, mag. paed. i mag. soc., javno brani temu disertacije pod naslovom Pretpostavke za kreiranje i izvedbu kurikuluma za inkluziju u osnovnoj školi pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Rozana Petani, izv. prof. dr. sc. Jasmina Vrkić Dimić i prof. dr. sc. Dejana Bouillet. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U utorak 30. studenoga 2021. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 14.30 sati, Mia ČOVIĆ, univ. spec. educ.,  javno brani temu disertacije pod naslovom Poticanje razvoja znanstvene pismenosti u ranoj i predškolskoj dobi – pedagoški odgovor na suvremene potrebe društva pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Matilda Karamatić Brčić, izv. prof. dr. sc. Jasmina Vrkić Dimić i doc. dr. sc. Ivana Visković. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U srijedu 1. prosinca 2021. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10.30 sati, Blanka RUNTIĆ, dipl. učiteljica,  javno brani temu disertacije pod naslovom Tehnološka, pedagoška i sadržajna znanja učitelja predmetne nastave u osnovnoj školi pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Marija Buterin Mičić, prof. dr. sc. Dijana Vican i prof. dr. sc. Ivana Batarelo Kokić. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U četvrtak 2. prosinca 2021. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 9.30 sati, Jelena VLAHOVIĆ, prof.,  javno brani temu disertacije pod naslovom Ispitivanje pedagoških i organizacijskih čimbenika kvalitete učenja na radnom mjestu u srednjoškolskom strukovnom obrazovanju pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Daliborka Luketić, izv. prof. dr. sc. Matilda Karamatić Brčić i prof. dr. sc. Neven Hrvatić. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.