Ostvarite virtualnu mobilnost kroz EU-CONEXUS programe izbornih kolegija – prijave su u tijeku!

EU-CONEXUS programi izbornih kolegija, tzv. Minorsi su izborni kolegiji koji se biraju na osnovu preferencija studenata, sukladnosti vašeg studijskog programa i tema unutar kolegija te preduvjeta za upis. Prijaviti se mogu svi zainteresirani studenti preddiplomskih studija, bez obzira na godinu studija i studijsko usmjerenje, uključujući i izvanredne studente.
Specifičnost Minorsa je u tome što se nastava odvija virtualno. Na taj način možete istovremeno biti student Sveučilišta u Zadru i jednog ili više partnerskih sveučilišta pri čemu ostvarujete virtualnu mobilnost koja se evidentira u dopunskoj ispravi o studiju.
Sveučilište u Zadru otvara prijave za zimski semestar akademske godine 2021./2022. i poziva sve zainteresirane studente da se prijave.
Prijave će biti otvorene do 17. svibnja 2021., a više informacija pročitajte ovdje ili kontaktirajte našu administrativnu (lmorovic@unizd.hr) ili akademsku koordinatoricu (apupic@unizd.hr).