Festival znanosti 2021.

Poštovane, poštovani,

pred nama je 18. Festival znanosti. Glavna tema ovogodišnjeg festivala je KULTURA ZNANOSTI.

Festival će se održati u razdoblju od 10. do 15. svibnja 2021.

Aktivnosti možete prijaviti putem web obrasca PRIJAVA.

Temu možete interpretirati na razne načine te se nadamo da je dovoljno široka kako bi vam, kao i uvijek, omogućila kreiranje raznolikog, zanimljivog i zabavnog programa. Kao i svake godine, nadamo se da ćete se baviti i drugim, širokoj publici zanimljivim temama. Preporučeno je da se što više aktivnosti odvija na otvorenom, kao i online.

Kao i prethodnih godina, način sudjelovanja na Festivalu može biti različit: predavanja, radionice, demonstracije, druženja s djecom i odraslima, prezentacije, predstave i izložbe. Mjesto realizacije aktivnosti može biti na Sveučilištu, a još je poželjnije izvan Sveučilišta na raznim lokacijama po gradu Zadru, okolici grada te susjednim gradovima i županijama radi uključivanja šire javnosti. Svaki predavač/voditelj radionice trebao bi dati i kratki sažetak predavanja/radionice (preporučeno ¼ kartice do maksimalno 1000 znakova) i svoj životopis (preporučeno ¼ kartice do maksimalno 1000 znakova). Te informacije ćemo stavljati na web i  u službeni program Festivala.

Rok za prijavu aktivnosti je 22. ožujka 2021.

Veselimo se vašem sudjelovanju.

Organizacijski odbor Zadar