Online predavanja na temu otvorene znanosti i znanstvene komunikacije

Odjel za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru nastavlja sa serijom kratkih online predavanja na temu otvorene znanosti i znanstvene komunikacije, svaki drugi utorak od veljače do lipnja 2021. godine putem Zoom aplikacije.
Predavanja su namijenjena studentima, znanstvenicima, nastavnicima, urednicima, recenzentima, knjižničarima i svima onima koji promišljaju boljoj, suvremenijoj i transparentnijoj znanstvenoj komunikaciji u svojim okruženjima.
Za sve vas koji se iz bilo kojeg razloga nećete moći spojiti putem Zooma, sva predavanja će se istovremeno prikazivati na našem YouTube kanalu, gdje također možete postaviti svoja pitanja. Aktivnosti vezane uz "Podne manje kvarat" možete pratiti i na našem Facebook  profilu.
Ovdje pogledajte program za ožujak.