Poziv na EU-CONEXUS International Staff Training Week

EU-CONEXUS i Katoličko sveučilište u Valenciji sa zadovoljstvom najavljuju drugi EU-CONEXUS International Staff Training Week koji će se održavati od 30. studenoga do 2. prosinca 2020. u virtualnom okruženju, a na temu Virtual and blended teaching.
Edukacija je namijenjena akademskom osoblju angažiranom u nastavi na svim razinama studija, a posebno onima koji sudjeluju u izvođenju EU-CONEXUS programa izbornih kolegija (Minors).
Pozivamo vas da iskoristite priliku da učite od stručnjaka u području, kao i za razmjenu dobrih praksi i povezivanje s kolegicama i kolegama iz EU-CONEXUS zajednice.

Svi zainteresirani djelatnici mogu se prijaviti najkasnije do 27. studenoga 2020. putem sljedeće poveznice.

Program događanja preuzmite ovdje.