Obrane doktorskih radova

U četvrtak 19. studenoga 2020. godine, s početkom u 14.00 sati, Mateja JERMAN, prof., javno brani disertaciju pod naslovom Liturgijski predmeti od plemenitih metala od 1400. do 1800. godine na području nekadašnje Pulske biskupije pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Nina Kudiš, izv. prof. dr. sc. Damir Tulić i izv. prof. dr. sc. Laris Borić. Obrana će se održati putem video prijenosa u aplikaciji MS Teams. Osobe zainteresirane za praćenje javne obrane trebaju Uredu za poslijediplomske studije dostaviti svoju e-mail adresu iz domene @gmail.com ili @outlook.com, odnosno svoj AAI korisnički račun iz domene @unizd.hr.

U petak 20. studenoga 2020. godine, s početkom u 10.00 sati, Ivana ŠTOKOV, mag. ethnol. i mag. educ. geogr., javno brani disertaciju pod naslovom Primjena novog teorijsko-metodološkog pristupa u etnografskim istraživanjima pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Senka Božić-Vrbančić, prof. dr. sc. Dunja Brozović Rončević i dr. sc. Valentina Gulin Zrnić, znanstvena savjetnica. Obrana će se održati putem video prijenosa u aplikaciji MS Teams. Osobe zainteresirane za praćenje javne obrane trebaju Uredu za poslijediplomske studije dostaviti svoju e-mail adresu iz domene @gmail.com ili @outlook.com, odnosno svoj AAI korisnički račun iz domene @unizd.hr.