Obrana sinopsisa disertacija

Javna obrana teme disertacije Petre VRUČINE, mag. hist., pod naslovom Gospodarski sustav Zagrebačkog kaptola u 14. i 15. stoljeću, zakazana za ponedjeljak 2. studenoga 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, odgađa se zbog određene mjere samoizolacije članu Stručnog povjerenstva. Obrana će se održati u četvrtak 5. studenoga 2020. u 12.30 sati u istoj dvorani. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani (5), osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U ponedjeljak 9. studenoga 2020. godine, s početkom u 13.00 sati, Zvonimir MIMICA, mag. oec., javno brani temu disertacije pod naslovom Effects of Information Exposure of Children on Knowledge Construction / Učinci izloženosti djece informacijama na konstruiranje znanja pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Ivanka Stričević, izv. prof. dr. sc. Marina Nekić i doc. dr. sc. Ivana Martinović, viša znanstvena suradnica. Obrana će se održati putem video prijenosa u aplikaciji MS Teams. Osobe zainteresirane za praćenje javne obrane trebaju Uredu za poslijediplomske studije dostaviti svoju e-mail adresu iz domene @gmail.com ili @outlook.com, odnosno svoj AAI korisnički račun iz domene @unizd.hr.