Obrane doktorskih radova

U srijedu 21. listopada 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Nermin SALKIĆ javno brani disertaciju pod naslovom Umjetnost i afirmacija života u Nietzscheovoj filozofiji pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Ante Vučković, prof. dr. sc. Jure Zovko i doc. dr. sc. Nives Delija Trešćec. Zbog ograničenog broja mjesta za publiku, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U srijedu 21. listopada 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.30 sati, Dolores OŠTRIĆ, dipl. pov. umj., javno brani disertaciju pod naslovom Frankopanske utvrde na Kvarneru pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Marijan Bradanović, dr. sc. Pavuša Vežić, red. prof. u miru, i prof. dr. sc. Emil Hilje. Zbog ograničenog broja mjesta za publiku, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U četvrtak 22. listopada 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Marina JURJEVIĆ, dipl. arheol. i prof., javno brani disertaciju pod naslovom Topografija rimske ruralne arhitekture na području južne Liburnije pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Željko Miletić, prof. dr. sc. Robert Matijašić i doc. dr. sc. Igor Borzić. Zbog ograničenog broja mjesta za publiku, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U petak 23. listopada 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.30 sati, Jurica POLENČEC, mag. philol. franc. i mag. ling., javno brani disertaciju pod naslovom A Typology of Aspect-Actionality Interactions pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Ida Raffaelli, akademik prof. dr. sc. Ranko Matasović i doc. dr. sc. Marco Angster. Obrana će se održati na engleskom jeziku. Zbog ograničenog broja mjesta za publiku, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.