Obrane sinopsisa disertacija

U četvrtak 15. listopada 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Frane VRKIĆ, mag. hist., javno brani temu disertacije pod naslovom Zadar 1980-ih (svakodnevnica u sutonu samoupravnog socijalizma) pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Branko Kasalo, doc. dr. sc. Zlatko Begonja i doc. dr. sc. Ante Gverić.

U petak 16. listopada 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Božidar POPOVIĆ, dr. med., javno brani temu disertacije pod naslovom Prakse sjećanja na Vukovarsku bitku: između diskursa viktimizacije i življenog iskustva pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Mario Katić, prof. dr. sc. Senka Božić-Vrbančić i prof. dr. sc. Nevena Škrbić Alempijević.

U petak 16. listopada 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 14.00 sati, Matija DRONJIĆ, dipl. arheol. i etnolog, javno brani temu disertacije pod naslovom Lepoglavsko čipkarstvo i lokalna zajednica između stvaranja i očuvanja nematerijalne kulturne baštine pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Nevena Škrbić Alempijević, prof. dr. sc. Tihana Petrović Leš i izv. prof. dr. sc. Jadran Kale.