Obavijest za brucoše – stigle su iksice

Molimo brucoše da preuzmu iksice od  17. do 30. rujna 2020.
Ako niste u navedenom razdoblju u Zadru i Zadarskoj županiji možete ih preuzeti i od 1. do 9. listopada 2020. godine.

Studenti dvopredmetnih studija preuzimaju iksice u Uredu za preddiplomske i diplomske studije (Referada, Poluotok, Ruđera Boškovića 5/1, 1. kat, 2. ured), radnim danom od 9.00 do 12.00 sati i od 13.00 do 15.00 sati.

Studenti jednopredmetnih studija preuzimaju iksice u tajništvima Odjela – studija kojeg su upisali, prema radnom vremenu pojedinog tajništva, na sljedećim lokacijama:
Arheologija – zgrada Sveučilišta na rivi (obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2)
Brodostrojarstvo i Nautika – zgrada Sveučilišta kraj Pomorske škole (Ante Kuzmanića br. 1)
Primijenjena Geografija – Novi kampus, Ulica dr. Franje Tuđmana 24i
Hrvatski jezik i književnost - – zgrada Sveučilišta na rivi (obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2)
Informacijske znanosti - Novi kampus, Ulica dr. Franje Tuđmana 24i
Kultura u turizam - Novi kampus, Ulica dr. Franje Tuđmana 24i
Menadžment –  Višnjik, Splitska 1
Podvodne znanost i tehnologije i Primijenjena ekologija u poljoprivredi – Relja, Trg kneza Višeslava 9
Povijest – Poluotok, zgrada DHM-a,  Ruđera Boškovića 5/2
Psihologija - zgrada Sveučilišta na rivi (obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2)
Rani i predškolski odgoj i obrazovanje i Učiteljski studij u Zadru - Novi kampus, Ulica dr. Franje Tuđmana 24i
Sestrinstvo - Višnjik, Splitska 1
Učiteljski studij u Gospiću – Informatička služba, Dr. Ante Starčevića 12

Potrebno je donijeti osobnu iskaznicu.