Obrane sinopsisa disertacija

U četvrtak 19. ožujka 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, dr. sc. Tonći LAZIBAT javno brani temu disertacije pod naslovom Tema grada u poeziji Dragutina Tadijanovića pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Damir Matanović, prof. dr. sc. Robert Bacalja i izv. prof. dr. sc. Katarina Ivon.

U petak 20. ožujka 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, mr. sc. Ivica LEOVAC javno brani temu disertacije pod naslovom Die Darstellung der Donauschwaben in der deutschsprachigen Prosa der Gegenwart (Prikaz Podunavskih Švaba u suvremenoj prozi na njemačkom jeziku) pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Marijan Bobinac, prof. dr. sc. Goran Lovrić i doc. dr. sc. Ivan Poljaković.