Obrane doktorskih radova

U petak 17. siječnja 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Josipa BUBAŠ, dipl. pov. umj., javno brani doktorski rad pod naslovom Tjelesnost izvedbe i izvedba tjelesnosti pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Mario Vrbančić, izv. prof. dr. sc. Leonida Kovač i dr. sc. Suzana Marjanić, znanstvena savjetnica.

U petak 17. siječnja 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana u prizemlju), s početkom u 9.30 sati, Anita TRAVČIĆ, mag. educ. hist. art., javno brani doktorski rad pod naslovom Antičke geme na tlu Hrvatske pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Silvia Bekavac, doc. dr. sc. Marija Kolega i izv. prof. dr. sc. Dino Milinović.