Znanstveni skup "Zadarsko zdravstvo i obrana Zadra u Domovinskom ratu 1991."

HAZU Zavod za povijesne znanosti Zadar, Hrvatski liječnički zbor Podružnica Zadar i Sveučilište u Zadru suorganizatori su znanstvenog skupa "Zadarsko zdravstvo i obrana Zadra u Domovinskom ratu 1991." koji će se održati u ponedjeljak, 3. listopada 2016. s početkom u 8.30 sati u Multimedijalnoj dvorani Sveučilišta u Zadru.

Program skupa

U sklopu programa znanstvenog skupa u utorak, 4. listopada 2016. godine s početkom u 13 sati u Multimedijalnoj dvorani Sveučilišta u Zadru na Novom Kampusu održat će se multimedijalna izložba pod nazivom „ISTINA – slikom i zapisom zdravstveni djelatnici u Domovinskom ratu i obrani Zadra 1991.“ uz prigodni recital Udruge „Žene u Domovinskom ratu – Zadar“ i „Zadarski liječnici dragovoljci Domovinskog rata“.

Više o izložbi