Obrane doktorskih radova

U petak 15. srpnja 2016. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Karla LEBHAFT, mag. hist. art., javno brani doktorski rad pod naslovom Umjetnost i ideologija u hrvatskoj neoavangardnoj/postavangardnoj praksi druge polovice 20. stoljeća pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Nikola Dedić, izv. prof. dr. sc. Vinko Srhoj i doc. dr. sc. Nataša Lah.

U ponedjeljak 18. srpnja 2016. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, mr. sc. Tonći BOROVAC javno brani doktorski rad pod naslovom Arheološki lokaliteti na otvorenom – problemi propadanja i zaštite pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Marija Kolega, prof. dr. sc. Branko Matulić i prof. dr. sc. Pavuša Vežić.