Obrane sinopsisa disertacija

U petak 4. prosinca 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Ante ALAJBEG, mag. archeol., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Društvena organizacija, identiteti i vjerovanja u ranosrednjovjekovnoj Dalmaciji pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Ante Uglešić, doc. dr. sc. Tomislav Fabijanić i dr. sc. Tonči Burić, znan. savj.

U ponedjeljak 7. prosinca 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Zrinka BANIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Toponimija Zamosorja pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Ante Jurić, dr. sc. Vladimir Skračić, red. prof. u miru, i dr. sc. Domagoj Vidović, znan. sur.

U utorak 8. prosinca 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Ivan ALDUK, dipl. arheol., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Srednjovjekovne fortifikacije u unutrašnjosti Dalmacije (Zagora, Cetina, Imotski, Vrgorac) pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Pavuša Vežić, dr. sc. Josip Belamarić, viši znan. sur., i doc. dr. sc. Laris Borić.