Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 7. rujna 2015. godine na Odjelu za arheologiju Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, prizemlje, dvorana 101), s početkom u 12.00 sati, Stipan DILBER, mag. archeol., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Naselja i stanovništvo u Duvanjskom polju u antičko doba pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Miroslav Glavičić, doc. dr. sc. Ivana Jadrić-Kučan i dr. sc. Dino Demicheli, znan. sur.

U ponedjeljak 7. rujna 2015. godine na Odjelu za arheologiju Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, prizemlje, dvorana 101), s početkom u 13.00 sati, Valentina ZOVIĆ, mag. philol. lat. i graec., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Munificijencije na području rimske provincije Dalmacije pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Miroslav Glavičić, doc. dr. sc. Ivana Jadrić-Kučan i dr. sc. Dino Demicheli, znan. sur.