Obrane sinopsisa disertacija

U četvrtak 5. veljače 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Ivan MATKOVIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Liburnski Zadar pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Anamarija Kurilić, dr. sc. Slobodan Čače, red. prof. u miru, i dr. sc. Ivo Fadić, znan. savj.

U četvrtak 5. veljače 2015. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 14.00 sati, Danira MATIJACA, dipl. bibl., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Participativno novinarstvo na hrvatskim web portalima pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Vesna Kalajžić, prof. dr. sc. Nada Zgrabljić Rotar i doc. dr. sc. Josip Ćirić.