Pozivnica za predstavljanje knjiga Odjela za etnologiju i kulturnu antropologiju i Odjela za turizam i komunikacijske znanosti

Odjel za etnologiju i kulturnu antropologiju i Odjel za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru pozivaju Vas na predstavljanje knjiga ''Pilgrimage and Sacred Places in Southeast Europe: History, Religious Tourism and Contemporary Trends''  urednika Marija Katića, Tomislava Klarina i Mikea McDonalda i ''Pilgrimage, Politics and Place-Making in Eastern Europe: Crossing the Borders'' urednika Marija Katića i John Eadea.

Predstavljanje knjiga će se održati u Multimedijalnoj dvorani Novog kampusa Sveučilišta u Zadru, u četvrtak 4. prosinca 2014. godine s početkom u 19,00 sati.

Veselimo se Vašem dolasku!

Plakat možete pogledati ovdje.