Obrane sinopsisa disertacija

U utorak 7. listopada 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 14.00 sati, Vlado ZRNIĆ, akad. slikar, javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Slikarstvo i pokretne slike – metonimijska obilježja u strukturi i logici slike pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Leonida Kovač, dr. sc. Sonja Briski Uzelac, red. prof. u miru, i izv. prof. dr. sc. Vinko Srhoj.

U četvrtak 9. listopada 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Aldo ČAVIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Predodžba identiteta hvarske komune u književnosti XVI. stoljeća pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Davor Dukić, prof. dr. sc. Divna Mrdeža-Antonina i prof. dr. sc. Sanja Roić.

U petak 10. listopada 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Ivo PERKUŠIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Dramski i glumački opus Daria Foa pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Nedjeljka Balić-Nižić, dr. sc. Živko Nižić, red. prof. u miru, i doc. dr. sc. Antonela Pivac.