Obrane sinopsisa disertacija

U petak 4. srpnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., III. kat, dvorana 3.6), s početkom u 12.00 sati, mr. sc. Marijana MARINOVIĆ javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Austrijski prinosi razvoju vojnog i civilnog pomorskog školstva u Rijeci i Kvarnerskom primorju pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Zlatko Begonja, prof. dr. sc. Mithad Kozličić i doc. dr. sc. Sanda Uglešić.

U ponedjeljak 7. srpnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Mirisa KATIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Uloga žene u kulturnom, prosvjetnom i umjetničkom životu Zadra u 19. stoljeću pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Nedjeljka Balić-Nižić, izv. prof. dr. sc. Robert Bacalja i dr. sc. Lovorka Čoralić, znan. savjetnica.

U ponedjeljak 7. srpnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.30 sati, Ivana LJEVAK LEBEDA, dipl. oec., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Nakladnički vidovi oblikovanja udžbenika pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Srećko Jelušić, prof. dr. sc. Miha Kovač i izv. prof. dr. sc. Zoran Velagić.