Javne obrane disertacija

U petak 6. prosinca 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, mr. sc. Nedjeljko MARINOV javno brani disertaciju pod naslovom Demogeografski aspekti litoralizacije u šibenskom kraju pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Željka Šiljković, doc. dr. sc. Roko Mišetić i doc. dr. sc. Vera Graovac Matassi.

U petak 6. prosinca 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 14.30 sati, mr. sc. Stela PRISLAN FUJS javno brani disertaciju pod naslovom Stvaranje imidža Republike Hrvatske putem poštanskih maraka pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Josip Vidaković, red. prof. u miru, prof. dr. sc. Nenad Prelog i doc. dr. sc. Božo Skoko.

U ponedjeljak  9. prosinca 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.30 sati, Maja VUJANIĆ, prof., javno  brani znanstveni magistarski rad pod naslovom Društveni aspekti glazbe pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Esad Ćimić, prof. emeritus, akademik prof. dr. sc. Ivan Cifrić i prof. dr. sc. Nikola Buble.