Javne obrane sinopsisa disertacija

U četvrtak 25. travnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.30 sati, mr. sc. Branko METZGER-ŠOBER javno brani temu doktorskog rada pod naslovom Međuratni povijesni kontekst osnivanja Galerije likovnih umjetnosti u Rijeci pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Vinko Srhoj, dr. sc. Sonja Briski Uzelac, red. prof. u miru, i doc. dr. sc. Danko Zelić, znan. savj.

U petak 26. travnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Mario ŽUPANOVIĆ, dipl. pov. umj., javno brani temu doktorskog rada pod naslovom Strategije prikazivanja i predstavljanja identiteta u latinskoameričkom filmu pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Rajko Petković, prof. dr. sc. Saša Vojković i doc. dr. sc. Mario Vrbančić.