Javne obrane disertacije i sinopsisa disertacije

U petak 19. travnja 2013. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 12 sati, Dražen Žepina, prof., javno brani doktorski rad pod naslovom Službene mrežne stranice lokalnih samouprava kao relevantni izvor informacija za novinstvo pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Josip Vidaković, red. prof. u miru, prof. dr. sc. Nenad Prelog i prof. dr. sc. Hrvoje Stančić.

U ponedjeljak 22. travnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10 sati, Ante Gverić, dipl. arhiv., javno brani temu doktorskog rada pod naslovom Crkva i politika kroz službu zadarskog nadbiskupa Vinka Pulišića (1910.-1922.) pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Zlatko Begonja, prof. dr. sc. Ante Bralić i doc. dr. sc. Tado Oršolić, viši znan. sur.