Javne obrane sinopsisa disertacija

U subotu 23. veljače 2013. godine na Sveučilištu u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, I. kat, dvorana 114), s početkom u 12 sati, Zana DRAGIČEVIĆ, d. p. u., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Socrealističke manifestacije i apstraktna konstanta u umjetnosti Vojina Bakića pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Sonja Briski Uzelac, red. prof. u miru, prof. dr. sc. Julija Lozzi Barković i prof. dr. sc. Vinko Srhoj.

U ponedjeljak 25. veljače 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12 sati, Iva POTOČNIK, mag. hist. art., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Sakralna umjetnička baština Varaždinskog arhiđakonata u kanonskim vizitacijama 17. stoljeća pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Mirjana Repanić Braun, znan. savjetnica, dr. sc. Danko Zelić, znan. savjetnik, i doc. dr. sc. Laris Borić.